Dreame D9 Çoklu Harita Geldi !

Dreame D9 Çoklu Harita Geldi !

Bu gün sizlere çok güzel bir haberimiz var. Dreame D9 Robot Süpürge modeline Yeni gelen yazılım güncellemesi ile birlikte Multi Map ( çoklu harita ) özelliği geldi.

Dreame D9 Vacuum Mop robot süpürge satışa sunulduğu tarihten buyana çok iyi bir ivme kazandı. Kronik arızasının olmayışı ve üstün malzeme kalitesi ile ilgileri üzerine çekmekte zorlanmadı. Üstelik 3000Pa emiş gücü ve 5200mAh batarya ile tam bir performans cihazı oldu.

Rakiplerinden tek – yönü sadece 1 harita kaydedebiliyor olmasıydı. Dreame D9 Firmware update (yazılım güncellemesi ) ile multi map ( çoklu harita ) 3 farklı harita kaydetmemize ve bu haritalar üzerinde özelleştirme yapmamıza olanak tanıyor.

Dreame D9 Çoklu Harita Güncellemesi ne işimize yarar ?

1 den fazla kat olan evlerde her katı kendi haritası ile temizlemesine ve harita özelliklerinden faydalanabilmemize olanak tanır. 3 Farklı harita çıkarabilir.

Dreame D9 Çoklu Harita güncellemesi nasıl yüklenir ?

Mi Home uygulaması üzerinde Ayarlar sekmesinde Firmware Update alanından güncelleştirmenizi alabilirisiniz. Robot süpürgeniz şarj istasyonunda ve açık durumda olmalıdır.

Bir sonraki yazımızda görüşmek dileği ile sağlıklı kalın 🙂

 

5 cevap

 1. eetkamerstoelen dedi ki:

  thanks, very interesting 🙂

 2. Thanks for the good article, I hope you continue to work as well.

 3. Tolga kaymak dedi ki:

  Merhabalar dreame d9 robot süpürge satınaldım. Yaklaşık 1 ay oldu. Süpürmesinde bir problem yok ama kaydedilen haritada yerini kaybedip yeniden harita oluşturmaya çalışıyor. Bu olay çok can sıkıcı robot sürekli yerini kaybedip yeni harita oluşturmaya çalışıyor. YouTube da bir videoda bu problemin D9 modelinde olduğunu gelecek bir güncelleme ile problemin giderileceğini söylüyor. Benim bu durumla ilgili yapabileceğim bir şey var mı? Güncelleme gerçekten gelip problemi çözecek mi? Konuyla ilgili bilgilendirme yapabilir misiniz?

  • admin dedi ki:

   Merhaba, Güncelleme problemleri çözecektir. Ürün bir çok ülkede çevrimiçi çalıştığı için güncelleme talepleri tutarsız olabiliyor. Fakat bahsettiğiniz konu gündemdedir ve gerekli çalışmalar yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir